+7 (923) 220-28-91
Обратный звонок

Собака Найкращий друг людини

Собаки є тваринами товариськими і люблять присутність людей. Насправді суспільство собакам потрібно для щастя і не можна їх позбавляти його. Діти і літні люди, які, ймовірно, мають найбільше...

, Про все

Собаки є тваринами товариськими і люблять присутність людей. Насправді суспільство собакам потрібно для щастя і не можна їх позбавляти його. Діти і літні люди, які, ймовірно, мають найбільше вільного часу – можуть бути найбільшими друзями для своїх собак. Сила стада є одним з найсильніших собачих інстинктів. / відсутності істинного стада, собака сприймає родину, як свою власну "зграю" з главою сім'ї, як його "гідом". Дружелюбний пес цікавиться всіма заняттями сім'ї і любить бути в центрі уваги. Навіть коли здається глибоко спить перед каміном, раптом відкриє очі або поверне вуха, коли він відчує, що поряд відбувається щось цікаве.

Ваша собака - це ваш самий більший шанувальник

Пам'ятайте, що якщо ми будемо поважати свою собаку, він також буде поважати нас. Беручи серйозна праця ./акули свого домашнього вихованця, ми виконуємо хороший вчинок по відношенню до нас обох, а йому допомагаємо легше вписатися в наш стиль життя.

Приказка "собака життя" має дуже негативний відтінок. Я вірю, що завдяки книзі, ці слова набувають більш позитивного та приємного значення.

Домашня тварина, одне з найбільш поширених "тварин-компаньйонів". Спочатку домашня собака була виділена в окремий біологічний вид Ліннеєм в 1758 році, в 1993 році реклассифицирована Смитсоновским інститутом та Американською асоціацією теріологів в підвид вовка.

Здається, що завжди люди по всьому світу повторили слова, сказані св. Бернарда: "Хто любить мене, буде любити мою собаку" (близько 1150 р.). Сьогодні понад 300 порід собак супроводжується людям по всьому світу. Хоча їх зовнішній вигляд дуже відрізняється, усі вони побудовані за однією моделлю, мало відхиляючись від форми первісних предків. Ці істоти дуже легко пристосовуються, так що в процесі еволюції не повинні змінюватися сильно. Собаки можуть принести багато радості, якщо розглядаються з ніжністю і розумом.

Ваш чотириногий захистник

Інстинкти оборони, вони від природи сильні у собаки. Бажання охорони і забезпечення безпеки включає в себе власника і його родину, дім і сад. Хороший пес бродячий відмінно захищає від злому. Це зовсім не обов'язково повинен бути величезний дог або не доги, менше собаки однаково ефективні. Собаку можна дуже легко навчити ідеального і відданого охоронця. Інші почуття, такі як слух і нюх, допомагають йому добре виконувати свої обов'язки. Собаки цікаві – в цьому немає нічого незвичайного, коли цікавляться чужий чи незнайомій запахом.

Учим собаку команде 'Сидеть!'

Учим собаку команде 'Сидеть!'

Команда «Сидеть!» одна из основных команд общей дрессировки. Чтобы научить собаку команде...
Уход за спаниелем

Уход за спаниелем

Уход за спаниелем - дело непростое, поскольку длинная шерсть требует особого внимания. Прекрасные...
Костюмы для чихуахуа

Костюмы для чихуахуа

Всевозможные костюмы для чихуахуа – это не только дань современной моде и гламуру, но в...
Как не потерять собаку

Как не потерять собаку

Появление щенка в семье сопутствуется радостью. Но, как не потерять собаку и вместе с ней кусочек...
Все об ирландском сеттере

Все об ирландском сеттере

Знать все об ирландском сеттере - это плаванье в бездонном океане. Удивительная порода собак...
Итальянский кане-корсо: характеристика породы собак, описание и фото

Итальянский кане-корсо: характеристика породы собак, описание и фото

Предок сторожевых собак Древнего Рима кане-корсо: характеристика породы, описание экстерьера,...


Коментарии

Еще никто не оставил коментарии